м. Київ, вул. Попудренка, 52, тел. +38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
ІНСТИТУТ ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

до Вашої уваги представлено
інтернет-версії електронних
навчальних атласів,
підручників від провідних
авторів, контурних карт,
стінних карт, методичні
розробки уроків,
рекомендації та багато
іншої корисної інформації.

 

       

 

 

 

Курсы наличного обмена на сегодня

Електронна Україна в часі та просторі Нові електронні мультимедійні видання від Інституту передових технологій

До 20 річчя незалежності України Інститут передових технологій завершує проект Електронна Україна в часі та просторі.

Проект містить 5 електронних атласів: Історія України, Адміністративно-територіальний поділ України, Україна туристична, Україна та її регіони, а також Космоатлас України. Ці видання характеризують історичне минуле та сьогодення України, її територіальний поділ, економіку, населення, природні ресурси, туристичний потенціал. А Космоатлас України дає можливість побачити з висоти пташиного польоту чудові ландшафти та краєвиди найбільшої за територією країни в Європі.

Унікальність видань визначається використанням найсучасніших великомасштабних карт та космофотознімків, великої кількості актуалізованих баз даних та ілюстрацій. До кожної із тематичних карт атласів Історія України та Україна та її регіони подано коментарі, які дають можливість краще зрозуміти користувачеві подані історичні сюжети, географічні явища, події та факти.

Весь цей матеріал разом із функціональними можливостями допоможе використати запропоновані електронні атласи не тільки як довідково-картографічні ресурси, а і як потужний інструмент для вирішення конкретних прикладних задач, а головне, представити Україну на електронних носіях та в Інтернеті.

Сьогодні підготовлено перший з цієї серії атлас Історія України.

Для тих хто цікавиться історією і кому небайдужа доля нашої батьківщини, пропонуємо нове мультимедійне видання атлас Історія України.

Розібратися в хронології подій, познайомитися з історичними персоналіями та їх внеском у становлення та розбудову України Вам допоможуть:

  • 104 електронні карти з текстовими коментарями;
  • понад 1300 ілюстрацій;
  • 12 відеосюжетів, а також інші матеріали (колажі, легенди, хронологічні таблиці).

Зміст видання формують шість розділів:

  • Стародавня і середньовічна історія України
  • Україна в XVI – першій половині XVIII ст.
  • Україна в другій половині XVIII ст. – на початку XX ст.
  • Новітня історія України (1914-1939 рр.)
  • Новітня історія України (1939-2010 рр.)
  • Старовинні карти.

Професійно оформлені і добре проілюстровані карти супроводжують практично кожний історичний сюжет. Карти доповнюються розлогими текстовими коментарями з посиланнями на ілюстрації.

Ілюстративний матеріал представлений старовинними картинами, гравюрами, зразками зброї, зображенням старовинних костюмів, а також відеосюжетами.

Теми Атласу, присвячені військовим подіям, окрім карт, супроводжують схеми історичних битв та ілюстрації військової атрибутики відповідної епохи.

Легенда до кожної карти продубльована в окремому вікні, що є дуже зручним при роботі з найбільш завантаженими фрагментами карт.

Вікно з Ілюстраціями розгортається у повноекранний режим, що у поєднанні із системою навігації створює можливості для використання ілюстрацій у режимі слайд-шоу. Зручна система навігації дозволяє викликати ілюстрації із тексту через гіперпосилання. А функція перегортання та вибору ілюстрацій із списку дає можливість швидко віднайти необхідну ілюстрацію серед запропонованих.

Завершує Видання добірка старовинних карт території України. За цими матеріалами можна відстежити, як змінювалась картографічна уява про територію нашої держави у дослідників і картографів різних часів, і як технічний прогрес впливав на точність відтворення територій на картах.

Широкий спектр функціональних можливостей Атласу допоможе Вам не тільки пасивно споживати інформацію, а й використовувати ресурси Атласу у своїх творчих починаннях. Можливість копіювання будь-яких елементів Атласу, як то тексти, карти, ілюстрацій, в Word та інші прикладні програми підвищує креативні можливості Програми і допоможе користувачеві використати ресурси Атласу в створенні власних проектів.

Скорочену web-версію атласу «Історія України» незабаром буде представлено на навчальному сайті http://osvitanet.com.ua

Закінчується підготовка нових мультимедійних видань Інституту передових технологій:

«Україна та її регіони» – електронне картографічне видання, що дає комплексну характеристику нашої держави. За допомогою карт, текстів, ілюстрацій та відеосюжетів характеризуються географічне положення, природа і природні ресурси, населення, економіка України, Також тут представлено декілька історичних сюжетів, та добірка старовинних карт території України. У виданні зібраний значний масив статистичної, текстової, інформації про нашу державу з можливістю використовувати все це у своїх цілях: дослідження, навчання, презентація тощо

Новим є те, що у виданні представлені Інтерактивні можливості, що допомагають користувачеві змінювати ресурси під своє уподобання і конкретну мету.

У виданні є карти з можливістю здійснювати управління тематичними шарами, тобто виводити елементи тематичного змісту на карті поетапно, організовуючи картинку на екрані залежно від поставленої мети.

В атласі також є Географічний довідник – аналог Покажчика географічних назв. Втім, на відміну від поліграфічних видань, у виданні електронному ця функція більш ефективна – за Вашим запитом Програма практично миттєво перенесеться в необхідне місце карти і підсвітить запитану Вами область, район чи місто...

«Адміністративно-територіальний поділ України»

Основу видання формують крупномасштабні карти та бази даних, за допомогою яких можна отримати інформацію про адміністративно-територіальний устрій України (межі областей, районів та міськрад), чисельність населення в н.п., код КОАТУУ тощо і, що головне, зробити це можна оперативно, використовуючи інтерфейс та можливості комп’ютерної програми. Також у проекті реалізовано інші прикладні функції: пошуку об’єкта, вимірювання відстаней, прокладання оптимального маршруту, проставляння міток…

«Україна туристична»

В основу проекту покладено поліграфічне видання з покажчиком «Україна. Туристична карта» (Інститут передових технологій, 2004 р.). Втім електронний формат видання, є більш привабливим завдяки більшій інформативності та широким функціональним можливостям, що допоможуть вирішити багато прикладних задач.

Структуру Видання формують електронні крупномасштабні карти з відмивкою рельєфу та тематичний зміст, зібраний у окремих тематичних шарах, а також добірка з понад 1000 ілюстрацій визначних місць та туристичних об’єктів України. Тематичний зміст буде розбито на окремі групи: музеї, археологічні пам‘ятки, сакральні споруди тощо.

Програма дає можливість здійснювати пошук адміністративних одиниць – практично миттєво за вашим запитом Програма віднайде необхідні область, район чи населений пункт, перемістить карту в необхідне місце і підсвітить запитаний Вами об‘єкт. Аналогічно Ви можете віднайти населені пункти з визначними місцями та познайомитися з описами і фотографіями.

Всі ці функції активізуються стандартними інструментами, що є частиною інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

«Космоатлас України» – це видання має схожу до попередніх видань структуру і програмну оболонку та інтерфейс, втім головна його відмінність – тут в якості географічної основи використовуються не карти, а космознімки високого розрізнення. Отже, користувач має можливість здійснювати картографічне дослідження території держави, споглядати чудові краєвиди і ландшафти України з висоти, використовуючи знімки зроблені із супутника. Таким чином всі елементи змісту показані тут не умовними знаками (як на карті), а в «натуральному» вигляді на космознімках, зібраних в єдину мозаїку з точністю до 5 метрів. Задля зручності у користуванні космознімки дооформлені векторними шарами доріг, підписами назв населених пунктів, межами областей та районів, що, безумовно, додає інформативності та певної ексклюзивності виданню.

Мультимедійні атласи будуть також представлені на сайтах http://iat.kiev.ua,http://osvitanet.com.ua та http://ukrmaps.com.

Відділ зв’язків з громадськістю

Інституту передових технологій:

тел./факс 568-5332, 292-2027

e-mail: iat@antex.kiev.ua

 

 

Курсы наличного обмена на сегодня

© 1998-2017. Всі права захищені.
ПрАТ «Інститут передових технологій»
Україна, 02660, Київ, вул. Попудренка,52
/+38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
mailto: iat@maps.kiev.ua
MyCounter - счётчик и статистика