м. Київ, вул. Попудренка, 52, тел. +38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
ІНСТИТУТ ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

до Вашої уваги представлено
інтернет-версії електронних
навчальних атласів,
підручників від провідних
авторів, контурних карт,
стінних карт, методичні
розробки уроків,
рекомендації та багато
іншої корисної інформації.

 

       

 

 

 

Курсы наличного обмена на сегодня

Львівська область

Програма створена на базі планово-картографічних матеріалів та GIS-розробок Інституту передових технологій. Висока якість електронних картографічних матеріалів разом із простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та широкими можливостями Програми допоможуть Вам вирішити найбільш складні задачі.

В Програмі подано інформацію про область та об'єкти її дорожньої інфраструктури (АЗС, СТО, ресторани, тощо) з можливістю не тільки практично миттєво віднайти об'єкт на карті, а й отримати необхідну контактну інформацію.

Плавне багаторівневе масштабування виводить на екран усю територію або ж її фрагмент. Зручна система навігації забезпечує синхронне переміщення без будь-яких «завмирань» на екрані монітора і втрати якості

За запитом користувача Програма здійснює пошук і відображення на карті населених пунктів і адміністративних районів. При цьому позиціонування фрагменту карти з відображенням обраного об'єкту здійснюється автоматично.

Тематичне навантаження зібране у окремих шарах з можливістю вмикати їх за потребою і здійснювати миттєвий пошук об'єкту з виведенням контактної інформації. У Програмі реалізована можливість вимірювання відстаней між будь-якою кількістю точок та прокладання оптимального маршруту, а також інші прикладні функції, корисні при вивченні регіону. Окремий шар з ілюстраціями дає уяву про визначні місця регіону, його туристичні об'єкти і буде хорошим доповненням до картографічної та текстової інформації.

Інтерактивність та можливість більш оперативно отримувати необхідну інформацію є головними перевагами Програми у порівнянні з аналогічним поліграфічним виданням.

Диск для індивідуального використання.

Мова - українська; упаковка - CD-бокс.

Назад

Щорічний міський новорічний ярмарок
в ТЦ «Даринок»

Детальніше

 

 

 

© 1998-2017. Всі права захищені.
ПрАТ «Інститут передових технологій»
Україна, 02660, Київ, вул. Попудренка,52
/+38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
mailto: iat@maps.kiev.ua
MyCounter - счётчик и статистика