м. Київ, вул. Попудренка, 52, тел. +38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
ІНСТИТУТ ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

до Вашої уваги представлено
інтернет-версії електронних
навчальних атласів,
підручників від провідних
авторів, контурних карт,
стінних карт, методичні
розробки уроків,
рекомендації та багато
іншої корисної інформації.

 

       

 

 

 

Курсы наличного обмена на сегодня

Львів до кожного будинку

Електронний атлас

Програма створена на базі планово-картографічних матеріалів та GIS-розробок Інституту передових технологій. Висока якість електронних картографічних матеріалів разом із простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та широкими можливостями Програми допоможуть Вам вирішити найбільш складні задачі.

Плавне багаторівневе масштабування виводить на екран усю територію або ж її фрагмент. Зручна система навігації забезпечує синхронне переміщення без будь-яких «завмирань» на екрані монітора і втрати якості.

За запитом користувача Програма здійснює пошук і відображення на карті вулиць і адміністративних районів міста. При цьому позиціонування фрагменту карти з відображенням обраного об'єкту міста здійснюється автоматично.

Тематичне навантаження (органи влади, культурно-освітні установи, оздоровчі заклади, об'єкти торгівлі, визначні місця тощо) зібране у окремих шарах з можливістю вмикати їх за потребою і здійснювати миттєвий пошук об'єкту з виведенням контактної інформації.

У Програмі реалізована можливість вимірювання відстаней між будь-якою кількістю точок та прокладання оптимального маршруту, а також інші прикладні функції, корисні при картографічному вивченні міста. Окремий шар з ілюстраціями дає уяву про визначні місця міста, його туристичні об'єкти і буде хорошим доповненням до картографічної та текстової інформації.

Інтерактивність та можливість більш оперативно отримувати необхідну інформацію є головним перевагами Програми у порівнянні з аналогічним поліграфічним виданням.

Диск для індивідуального використання.

Мова - українська; упаковка - CD-бокс.

Назад

Щорічний міський новорічний ярмарок
в ТЦ «Даринок»

Детальніше

 

 

 

© 1998-2017. Всі права захищені.
ПрАТ «Інститут передових технологій»
Україна, 02660, Київ, вул. Попудренка,52
/+38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
mailto: iat@maps.kiev.ua
MyCounter - счётчик и статистика