м. Київ, вул. Попудренка, 52, тел. +38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
ІНСТИТУТ ПЕРЕДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

до Вашої уваги представлено
інтернет-версії електронних
навчальних атласів,
підручників від провідних
авторів, контурних карт,
стінних карт, методичні
розробки уроків,
рекомендації та багато
іншої корисної інформації.

 

       

 

 

 

Курсы наличного обмена на сегодня

Європа

Програма створена на базі планово-картографічних матеріалів та GIS-розробок Інституту передових технологій.

Висока якість електронних картографічних матеріалів разом із простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та широкими можливостями Програми допоможуть Вам вирішити широкий спектр задач з отримання довідково-картографічної інформації про Європу.

Плавне багаторівневе масштабування виводить на екран усю територію континенту або ж її фрагмент. Зручна система навігації забезпечує синхронне переміщення без будь-яких «завмирань» на екрані монітору і втрати якості та створює максимально комфортні умови роботи з картою

За запитом користувача Програма здійснює миттєвий пошук і відображення на карті країн і міст Європи. Пошук міст континенту здійснюється у двох рівнях: із списку міст кожної з країн чи за алфавітним переліком. При цьому позиціонування фрагменту карти з відображенням обраного географічного об'єкту здійснюється практично автоматично.

Тематичне навантаження представлене довідкою про кожну з країн Європи (площа, населення, столиця тощо) з можливістю за потребою здійснювати миттєвий пошук і виводити інформацію. Окремий шар з ілюстраціями дає уяву про визначні місця й туристичні об'єкти Старого Світу, і буде хорошим доповненням до картографічної та текстової інформації.

У Програмі реалізована можливість вимірювання відстаней між будь-якою кількістю точок та прокладання оптимального маршруту, а також інші прикладні функції, корисні при картографічному вивченні території. Інтерактивність та можливість оперативно отримувати необхідну інформацію є головним перевагами Програми у порівнянні з аналогічним поліграфічним виданням.

Диск для індивідуального використання.

Мова - українська; упаковка - CD-бокс.

Назад

Щорічний міський новорічний ярмарок
в ТЦ «Даринок»

Детальніше

 

 

 

© 1998-2017. Всі права захищені.
ПрАТ «Інститут передових технологій»
Україна, 02660, Київ, вул. Попудренка,52
/+38 097 139-47-17, +380 050 462-53-86, +38 073 407-36-23
mailto: iat@maps.kiev.ua
MyCounter - счётчик и статистика